Ochrana soukromí

Zpracování a ochrana osobních údajů

Internetový obchod dodomku.cz provozovaný Marií Rusiňákovou, IČ 75855097, se sídlem Stolany 119, 538 03 Heřmanův Městec, si váží Vaši důvěry a chrání Vaše data před jejich zneužitím.

Jaké osobní údaje zpracovávám?

Zejména ty, které potřebuji k doručení Vašich objednávek na požadovanou adresu, nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz, tj. jméno a příjmení, emailovou adresu, telefon, fakturační a doručovací adresu. V případě úhrady částky za vrácené zboží mohu požadovat i číslo vašeho bankovního účtu. Tyto osobní údaje budou mnou zpracovávány nejdéle 2 roky od jejich vzniku, pokud mi neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

Komu osobní údaje předávám?

Zpracování osobních údajů provádí Marie Rusiňáková, IČ 75855097, tedy správce osobních údajů. Osobní údaje mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: externí dopravci - Česká Pošta s.p., Zásilkovna s.r.o., apod. Vždy kladu důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Vezměte prosím na vědomí, že máte právo:

  • požadovat po mě informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
  • požadovat po mě vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u mě přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo je opravit,
  • požadovat po mě výmaz těchto osobních údajů

Pokud se chcete v této souvislosti ještě na něco zeptat, zavolejte mi na telefonní číslo 467 771 115 nebo mi pošlete email na adresu 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).